Společnost HP Inc. představila nové tiskárny HP LaserJet Tank

Laserové tiskárny řady HP LaserJet Tank, vytvořené pro zákazníky, kteří hledají spolehlivé a nákladově efektivní tisk. Nové (multifunkční) tiskárny HP LaserJet Tank s tonerovým zásobníkem se vyznačují komplexní výbavou a robustními funkcemi pro udržitelný tisk a bezproblémový provoz.

Uživatelům, kteří potřebují tisknout velké množství dokumentů, nabízí tiskárny HP LaserJet Tank automatický oboustranný tisk, podporu automatického podávání dokumentů s kapacitou 40 listů a tiskový válec s dlouhou životností 50 000 stran, který zajišťuje konzistentní a výjimečně kvalitní tisk i při každodenním použití.

Uživatelé se rovněž mohou k zařízením bez problémů připojit na dálku prostřednictvím aplikace HP Smart, která nabízí vzdálený tisk z mobilního zařízení i přístup k pokročilým funkcím skenování pomocí nástroje Smart Advance.

Součástí systému jsou také pokročilé funkce zabezpečení podporované nástrojem HP Wolf Essential Security pro ochranu citlivých údajů.

Více na: https://www.procomputing.cz/hp-laserove-tiskarny-rady-laserjet-tank/

Sdílet:

Facebook
LinkedIn
Čtěte dál

Podobné příspěvky

Sázíme s HP stromy pro budoucnost

CSF se díky programu HP Amplify Impact minulý týden zúčastnila sázení stromů v Nedvězí u Říčan, hned vedle přírodní rezervace Mýto. Společně s ostatními obchodními

Ohlédnutí za konferencí HP v Aténách

V minulých dnech jsme se v Aténách zúčastnili třídenní konference HP Central Europe Workstation Specialists Summit. Čekali nás přednášky o nejnovějších trendech a technologiích u