Společnost HP Inc. představila nové tiskárny HP LaserJet Tank

Laserové tiskárny řady HP LaserJet Tank, vytvořené pro zákazníky, kteří hledají spolehlivé a nákladově efektivní tisk. Nové (multifunkční) tiskárny HP LaserJet Tank s tonerovým zásobníkem se vyznačují komplexní výbavou a robustními funkcemi pro udržitelný tisk a bezproblémový provoz.

Uživatelům, kteří potřebují tisknout velké množství dokumentů, nabízí tiskárny HP LaserJet Tank automatický oboustranný tisk, podporu automatického podávání dokumentů s kapacitou 40 listů a tiskový válec s dlouhou životností 50 000 stran, který zajišťuje konzistentní a výjimečně kvalitní tisk i při každodenním použití.

Uživatelé se rovněž mohou k zařízením bez problémů připojit na dálku prostřednictvím aplikace HP Smart, která nabízí vzdálený tisk z mobilního zařízení i přístup k pokročilým funkcím skenování pomocí nástroje Smart Advance.

Součástí systému jsou také pokročilé funkce zabezpečení podporované nástrojem HP Wolf Essential Security pro ochranu citlivých údajů.

Více na: https://www.procomputing.cz/hp-laserove-tiskarny-rady-laserjet-tank/

Sdílet:

Facebook
LinkedIn
Čtěte dál

Podobné příspěvky

Notebooky do škol

S počítači se dnes setkáváme na každém kroku, a proto je důležité, abychom se s nimi začali (v rozumné míře) postupně seznamovat co nejdříve. Toho

Z6 G5 A s procesorem AMD Ryzen

Představujeme vám pracovní stanici Z6 G5 A s procesorem AMD Ryzen. Stanice je optimalizovaná pro práci s AI a strojové učení, virtuální produkci nebo 3D