Sázíme s HP stromy pro budoucnost

CSF se díky programu HP Amplify Impact minulý týden zúčastnila sázení stromů v Nedvězí u Říčan, hned vedle přírodní rezervace Mýto. Společně s ostatními obchodními partnery a zástupci HP jsme vysázeli dohromady 58 keřů a stromů, přičemž šlo o osázení pásu o délce přibližně 480 metrů. Je více než záhodné se zapojovat do podobných ekologických aktivit. 

Společnost HP si uvědomuje, že také kvůli výrobě papíru dosud probíhá odlesňování. Proto vyrábí pouze papír s certifikací FSC a rozšířila spolupráci se Světovým fondem na ochranu přírody (WWF).

Pro minimalizování spotřeby nového papíru inovuje HP například i obaly – jejich velikost a rovněž použité materiály. Zaměřuje se na chytřejší využití recyklovaných materiálů, čímž se zvyšuje míra jejich opětovného použití a recyklace. Jen v roce 2021 HP při výrobě produktů zužitkovalo 32 tisíc tun recyklovaného plastu.

Sdílet:

Facebook
LinkedIn
Čtěte dál

Podobné příspěvky

Sázíme s HP stromy pro budoucnost

CSF se díky programu HP Amplify Impact minulý týden zúčastnila sázení stromů v Nedvězí u Říčan, hned vedle přírodní rezervace Mýto. Společně s ostatními obchodními

Ohlédnutí za konferencí HP v Aténách

V minulých dnech jsme se v Aténách zúčastnili třídenní konference HP Central Europe Workstation Specialists Summit. Čekali nás přednášky o nejnovějších trendech a technologiích u