Proč zvolit pracovní stanici od HP?

Společnost HP u svých pracovních stanic (workstations) staví na nejnovějších technologiích a špičkových materiálech. Kombinace těchto faktorů poskytuje vysokou kvalitu, výkon a spolehlivost. Spolu s rozsáhlou výbavou a širokou nabídkou doplňkových služeb jde o klíčové požadavky profesionálních zákazníků.

Mezi nejpopulárnější profesionální počítače v portfoliu společnosti HP patří stolní i přenosné pracovní stanice řady Z. Zařízení jsou k dispozici v různých variantách, které se liší výkonem a využitím. Nejsilnější modely jsou vybaveny procesory Intel Xeon a grafickými kartami od AMD či Nvidie. Uživatelé mají samozřejmě k dispozici také velké množství operační paměti a výkonné vysokokapacitní úložiště. 

Portfolio Z od HP bylo testováno a optimalizováno pro provoz náročných aplikací včetně CAD/CAM modelování, analýzy a vizualizace dat, vědeckých výpočtů, práci s umělou inteligencí a strojovým učením nebo tvorby animací. Rozumí si také s rozšířenou či virtuální realitou. Špičkový výkon a spolehlivý chod v případě mnoha oborových aplikací potvrzuje certifikace ISV (Independent Software Vendors).

Přístroje byly samozřejmě navrženy i s ohledem na ergonomii, produktivitu a pohodlí samotných uživatelů i „ajťáků,“ kteří mají na starosti jejich správu. K dispozici je tak nejen široká škála funkcí a technologií pro zajištění spolehlivého zabezpečení, správy dat i vzdáleného přístupu, ale i záručních a pozáručních služeb.

Sdílet:

Facebook
LinkedIn
Čtěte dál

Podobné příspěvky

CSF Technologický den

V dubnu jsme pro své zákazníky uspořádali Technologický (školicí) den, který podpořili i někteří IT dodavatelé. Akce se konala v krásném prostředí statku Dvůr Perlová

Green IT: jak vypadá zelené IT?

Hlavním cílem zeleného IT je minimalizace negativního dopadu IT provozu na životní prostředí prostřednictvím navrhování, výroby, provozu a likvidace počítačů a souvisejících produktů tak, aby byly šetrné k životnímu