PPDS přidává do profesionálních televizorů Philips aplikaci Apple TV

Společnost Philips Professional Display Solutions (PPDS) rozšířila výbavu svých televizorů Philips MediaSuite o aplikaci Apple TV. Přidáním oblíbené aplikace tak firma opět rozšířila možnosti svých zařízení určených pro oblast pohostinství.

Aplikace Apple TV dále posiluje strategii PPDS nabízet kompletní profesionální TV řešení pro globální trh pohostinství – včetně pokročilého back-endového ovládání a možností zábavy pro hoteliéry a hotelové hosty. Televizory nabízejí divákům personalizovaného průvodce jejich oblíbenými filmy a televizními pořady napříč kanály, výpůjčky a nákupy v jediné aplikaci. Nová aplikace je zároveň i domovem globální streamovací služby Apple Apple TV+.

Po instalaci nejnovější aktualizace firmwaru Philips MediaSuite, která je nyní k dispozici, lze aplikaci Apple TV do televizorů přidat prostřednictvím obchodu Google Play.

Sdílet:

Facebook
LinkedIn
Čtěte dál

Podobné příspěvky

Epson: 3LD projektory řady PU2200U

Epson představil svou nejnovější generaci ultralehkých 3LCD projektorů s vysokou svítivostí. Řada PU2200 obsahuje modely se svítivostí 13 000 lm, 16 000 lm a 20 000 lm a nabízí rozlišení WUXGA s technologií 4K enhancement, HDR a pokročilé instalační prvky.