Microsoft Teams konečně umožní mazat konverzace

V desktopovém klientu Microsoft Teams se konečně objeví možnost mazat konverzace, respektive vlákna chatu. Cílem této funkce je, aby si uživatelé lépe udrželi přehled v záplavě nekonečných chatů a mohli si nechat jen ty důležité.

Společnost doufá, že možnost mazat vlákna chatu v softwaru pro videokonference zavede do konce roku, přičemž jako cíl pro všeobecnou dostupnost uvádí prosinec 2022.

Možnost mazat konverzace se prozatím chystá do desktopových aplikace, a to včetně verze pro zařízení Mac. O zavedení na mobilní zařízení zatím nepadla zmínka, ale je pravděpodobné, že se v mobilních verzích této funkce také dočkáme.

více najdete na: https://www.procomputing.cz/microsoft-teams-konecne-umozni-mazat-konverzace/

Sdílet:

Facebook
LinkedIn
Čtěte dál

Podobné příspěvky

CSF Technologický den

V dubnu jsme pro své zákazníky uspořádali Technologický (školicí) den, který podpořili i někteří IT dodavatelé. Akce se konala v krásném prostředí statku Dvůr Perlová

Green IT: jak vypadá zelené IT?

Hlavním cílem zeleného IT je minimalizace negativního dopadu IT provozu na životní prostředí prostřednictvím navrhování, výroby, provozu a likvidace počítačů a souvisejících produktů tak, aby byly šetrné k životnímu