Kreativci ocení spolehlivé pracovní stanice řady HP Z

Pracovní stanice HP série Z vám umožní svižnou a efektivní práci na náročných projektech bez zbytečných prostojů, které by negativně ovlivnily vaši kreativitu. Tyto stanice disponují výkonným procesorem Intel Core řady X nebo Xeon, operační pamětí 32 GB (DDR4), která je rozšiřitelná až na 512 GB. Jako úložné médium je k dispozici 1TB SSD disk, ke kterému můžete připojit další dva 3,5″ pevné disky a jeden M.2 PCIe Turbo Drive SSD disk. Pokud jde o grafickou kartu, pro náročné vykreslování obrazů a detailů je v těchto stanicích k dispozici NVIDIA RTX A6000 nebo AMD Radeon Pro W6800. Obě grafické karty lze zkombinovat, aby pracovaly simultánně.

Uživatelé, kteří hledají extrémní výkon bez ztráty mobility, si zamilují notebooky řady Z. Notebooky ZBook Studio G8 mají ve výbavě procesor Intel Core i9, nabízejí až 32GB operační paměť a data lze ukládat na až 2TB SSD PCle disk. O grafiku se stará NVIDIA RTX 3800. U ZBooků Fury G8 s procesory Intel Xeon je operační paměť rozšiřitelná až na 128 GB a pevný disk až na 8 TB. V případě grafické karty můžete zvolit modely NVIDIA Quadro RTX A5000 nebo AMD Radeon Pro.

Počítače série Z ocení zejména vývojáři počítačových her, tvůrci 3D grafiky a vizuálních efektů, editoři fotografií, kteří pracují s vysokým rozlišením a potřebují vidět i ty nejmenší detaily. Vynikající výkon bez sebemenších prodlev potěší i tvůrce animací, editory videí a grafické designéry.

Pracujte efektivně se stanicemi HP Z a nedovolte, aby vaši kreativitu omezoval nespolehlivý stroj!

Sdílet:

Facebook
LinkedIn
Čtěte dál

Podobné příspěvky

Notebooky do škol

S počítači se dnes setkáváme na každém kroku, a proto je důležité, abychom se s nimi začali (v rozumné míře) postupně seznamovat co nejdříve. Toho

Z6 G5 A s procesorem AMD Ryzen

Představujeme vám pracovní stanici Z6 G5 A s procesorem AMD Ryzen. Stanice je optimalizovaná pro práci s AI a strojové učení, virtuální produkci nebo 3D