Inženýři sahají po nekompromisním výkonu

Navrhování technických konceptů, provádění simulací až po samotnou výrobu vyžaduje výkonnou pracovní stanici, na kterou se lze spolehnout i při těch nejnáročnějších operacích. Realizujte vize a tvořte budoucnost s výkonnými počítači HP Z série!

Pro potřeby simulace prototypů, virtuální realitu a konceptualizaci lze využít oblíbenou mobilní stanici ZBook Fury G8. ZBook Fury nabízí ideální náhradu za stolní počítač a díky jeho mobilitě můžete pracovat doslova odkudkoliv. Tento notebook si poradí s designérskými a vývojářskými pracovními postupy a náročnými aplikacemi – jako jsou SOLIDWORKS nebo Siemens NX. Notebook disponuje výkonným osmijádrovým procesorem Intel Core i7, nabízí až 32 GB DDR4 operační paměti, grafickou kartu NVIDIA RTX A2000 se 4 GB GDDR6 a jako pevný disk zde slouží 1TB SSD, ke kterému lze přidat další tři úložná média díky neobsazeným slotům M.2 SSD 2280.

Práce s virtuální realitou se bezpochyby neobejde bez pohodlného headsetu. Dopřejte si dokonalý intenzivní zážitek s headsetem Reverb G2, který vznikl ve spolupráci HP, Valve a Microsoft. Kromě vysokého rozlišení nabízí i čtyři kamery pro WMR sledování. Tento headset lze sloučit s pracovním desktopem HP Z4 G4. Čtyřjádrový procesor Intel Xeon W-2123 s rozšiřitelnou 16GB operační pamětí DDR4, dvěma grafickými kartami NVIDIA RTX A6000 nebo AMD Radeon Pro W6800 a s SSD diskem o kapacitě 512 GB dělají z tohoto počítače výkonnou a nejprodávanější pracovní stanici na trhu.

Pohlcujícího zážitku z virtuální reality, nízké latence odezvy a vysoké obnovovací frekvence při vykreslování 3D grafiky dosáhnete s pracovní stanicí Z2 G8 Tower. Stolní počítač přichází s procesorem Intel Core i9 11. generace a 32 GB operační pamětí DDR4. Jako úložné médium je zde SSD s kapacitou 512 GB. Grafickou kartu NVIDIA RTX A5000 lze doplnit další kartou, například AMD Radeon Pro W5700.

K simulacím je rovněž ideální HP Z6 G4. Tato pracovní stanice se hodí pro VFX a 3D vykreslování, animování, modelování i simulování. Posuňte své projekty na další úroveň díky špičkovému výkonu. Při používání softwaru, jako jsou Adobe Premiere nebo Avid, se již nemusíte bát slabého výkonu při renderování videí. Stanice Z6 G4 disponuje až dvěma šeštijádrovými procesory Intel Core Xeon Bronze. Pro efektivní práci nabízí rozšiřitelnou operační paměť se základem 8 GB DDR4. Pevný disk typu SSD má velikost 256 GB. Co se týče grafické karty, můžete si vybrat NVIDIA RTX A6000 nebo AMD Radeon Pro W6800. Možné je pracovat i se dvěma kartami simultánně. Oproti desktopům nové generace tato stanice nabízí i optickou mechaniku s podporou DVD+/-RW.

V případě, že potřebujete špičkový výkon, ale na svém stole nemáte k dispozici místo pro velký desktop, jistě vás zaujme pracovní stanice HP Z2 Mini G5 v mini provedení. Tato stanice nabízí výkon srovnatelný s jinými produkty. Navrhujte 3D Modely, pracujete s náročnými aplikacemi na pozadí a buďte produktivní. Abyste mohli nerušeně pracovat, základem tohoto počítače je rychlý osmijádrový procesor Intel Core i7, operační paměť 16 GB DDR4, kterou lze rozšířit až na 64 GB. O obraz plný detailů se stará grafická karta NVIDIA Quadro P620 se 4 GB GDDR5. Veškerá data se ukládají na 512GB M.2 SSD PCIe NVMe TLC pevný disk s funkcí HP Z Turbo Drive.

Inženýři, kteří pracují na cestách nebo doma a nemají k dispozici desktopové stanice, ocení notebooky HP ZBook Studio G8 a HP ZBook Firefly G8. Tyto přenosné výkonné „mašiny“ poskytují obdobný výkon bez ztráty efektivity jako jejich stolní protějšky.

ZBook Studio G8 nabízí spolehlivý osmijádrový procesor Intel Core i9, integrovanou operační paměť o velikosti 32 GB, 1TB M.2 SSD PCIe NVMe TLC disk a grafickou kartu NVIDIA RTX A3000 s 6 GB pro ty nejnáročnější grafické úkony.

Perfektní alternativou také může být ZBook Firefly 15 G8, který je zhmotněním vysokého výkonu desktopu v mobilním provedení. Kromě zmiňovaných úkonů si hravě poradí i s náročnými grafickými úlohami a prací s videem. Díky propracovanému systému chlazení je neuvěřitelně tichý a nehrozí, že by se přehříval. Tajemstvím spolehlivého výkonu je 512GB M.2 SSD PCIe NVMe TLC interní vysokorychlostní úložiště s funkcí HP Z Turbo Drive a grafická karta NVIDIA Quadro T500 se 4 GB GDDR5. K výkonu přispívá čtyřjádrový procesor Intel Core i5 a 16 GB RAM s možností rozšíření až na 64 GB. ZBook Firefly prošel zátěžovými testy, a tak jde bez pochyby o nejlepší pracovní stroj na cesty i na doma.

Sdílet:

Facebook
LinkedIn
Čtěte dál

Podobné příspěvky