Tiskněte bez starostí

Pronájem zařízení se v současné době stále více prosazuje jako způsob rychlého a komplexního řešení provozu kancelářské a výpočetní techniky.

Potřebujete tisknout, kopírovat nebo skenovat velkoformátově?

Nabízíme program, který Vám umožní tento problém řešit ihned a bez nutnosti uvolnit poměrně vysokou částku na nákup potřebného vybavení. Zajistíme, že se nemusíte starat o údržbu, servis nebo příslušné opravy ( na zařízení je celou dobu pronájmu zajištěn záruční servis v místě instalace), o nákup provozního materiálu ( dodávky inkoustu, hlav, opotřebitelných dílů jsou rovněž součástí nájemní smlouvy). Stačí tedy, když založíte svoje tiskové médium a Vaše nápady mohou být okamžitě vytištěny. A to vše za předem sjednanou a pevnou částku. Navíc, po ukončení pronájmu máte možnost si toto zařízení za předem domluvenou zůstatkovou cenu ponechat a dále provozovat – nebo smluvní vztah obnovit a získat tím nové zařízení s parametry, které budou vyhovovat Vašim aktuálním požadavkům.

Jaké výhody Vám nabízený program velkoformátových zařízení HP přinese:

  • Získání nového, moderního a spolehlivého velkoformátového tiskového nebo multifunkčního zařízení HP Designjet
  • Řešení, které je optimalizováno pro Vaše požadavky, s důrazem na výkon a objem tisku
  • Získáte výrazně nižší komplexní cenu výtisků – od 20 Kč/m2 – při špičkovém černobílém i barevném tisku
    a za použití originálního spotřebního materiálu výrobce
  • Provozujete zařízení, které je kryto plným záručním servisem výrobce
  • Dodávka zařízení je provedena „na klíč“ a to včetně zprovoznění a zaškolení obsluhy
  • Náklad na provoz zařízení je nákladem provozním
  • Po ukončení smlouvy lze zařízení odkoupit za zůstatkovou cenu
  • Nabídku přesně odpovídající Vašim potřebám, za předem jasnou měsíční sazbu

 

Nabízené řešení, které program nabízí:


 

HP Designjet T730 a T830MFP: Vhodné pro menší a středně velké firmy


Modely T730 Printer a T830MFP pomáhají odstranit největší problémy spojené s tiskem a umožňují uživatelům tisknout levně podklady pro meeting, označovat změny v reálném čase sdílet dokumenty s klíčovými spolupracovníky. Jedná se o chytrou investici pro architekty, inženýry a stavební profesionály. Díky tomuto zařízení snadno snížíte čas a odpad za pomocí chytrých funkcí. Přináší vysoce kvalitní tisk o rozměru A1 již za 25 vteřin. Nabízí automatický podavač papíru, který umožňuje tisk výkresu na listy s poloviční šíří (standardně 13 palců) a snižuje tak množství nevyužitého papíru a redukuje práci s ořezáváním výstupů oproti tisku na roli. Nabízí flexibilní volbu velikosti inkoustové kazety od 40 do 300 ml, kterou je možné využít dle skutečné potřeby, což snižuje problémy s vysycháním v případě méně častého tisku. Disponuje tiskem Econofast, který využívá méně inkoustu a umožňuje rychlejší tisk pro pracovní dokumenty a koncepty. Další předností zařízení je Wi-Fi Direct – zabudované připojení k Wi-Fi pro jednodušší připojení k síti , které umožňuje vytvořit speciální síť pro tiskárnu pro přímý tisk bez nutnosti využití další infrastruktury. Pro snadné ovládání je zařízení vybaveno intuitivním předním panelem s dotykovou obrazovkou, který se ovládá stejně jako smartphone.

HP DesignJet T830 MFP byl navržen jako ideál pro dnešní pracovníky ve stavebnictví, dodavatele a týmy počítačem podporované projektování (CAD). Lze jej označit jako nejdostupnějsí, nejkompaktnější a nejlépe přenosné MFP zařízení ve své třídě. Při stejných rozměrech jako HP designJet T730 nabízí valmi odolný design, obsahuje zabudovaný skener a přední ovládací panel, který může být ovládaný přímo z tabletu.


Bližší specifikace HP DesignJet T730 zde. Bližší specifikace Hp DesignJet T830 zde.HP Designjet T930 a T1530: Vhodné pro menší a středně velké firmy

 
 
Modely T930 a T1530 vytvořené na základě zkušeností a požadavků ze studií architektů, konstruktérů a geografů, nabízí snadný přístup k výtisku a lehké zakládání rolí zepředu, 

průhledové okno umožňující rychlou kontrolu tisku s intuitivním a pohodlným ovládáním. Jejich předností je mimo jiné možnost zaslání až 50 kopií do stohovače v různém formátu (A4-A0), které jsou následně srovnané a nachystané pro další manipulaci. Obě zařízení nabízí velice rychlý tisk s vysokou kvalitou a přesností, s vysokou věrohodností barevných odstínů i odstínů šedé. Díky virtuální paměti a podpoře HP-GL/2 a PDF2 umožnují snadno zpracovávat složité soubory. Vyšší model T1530 přináší pokročilejší správu tisku a možnost využít dvě role tiskového papíru. Vestavěné síťové rozhraní a inteligenstnímu připojení k internetu Vám umožňují oba modely umístit tam, kde vám to nejlépe vyhovuje a všichni budou mít k jejich službám přístup. Umožňují Vám prohlížet a tisknout vaše velkoformátové projekty, i když nejste ve firmě, díky automatickému ukládání kopií Vaší práce do cloudu, abyste k nim mohli přistupovat prakticky odkudkoli. Umožňují tisk nejen z notebooku, ale i telefonu či tabletu se systémem Apple iOS nebo Google Android. Oba modely lze zvolit také v provedení s výbavou PostScript.
Bližší specifikace HP DesignJet T930 zde. Bližší specifikace Hp DesignJet T1530 zde.


HP Designjet T2530 eMFP: Vhodné pro střední a větší firmy s možností tisk, kopírování i skenování 


Hlavními přednostmi tohoto modelu je zrychlení pracovních procesů díky snadnému skenování, možností odesílání náčrtků a ručně upravených výkresy mailem. Dále okamžitému sdílení a správy obsahu - možnost skenování do síťové složky, na FTP, na jednotku USB nebo přímo do cloudu. Nabízí zvýšení doby provozuschopnosti: možnost tisku několik úloh na různé typy médií a v různých velikostech díky dvojici rolí a inteligentnímu přepínání rolí, které lze do zařízení snadno zakládat zepředu s možností využít různá tisková média - formátem i úpravou povrchu. Umožňuje vytvářejte výtisky formátu A1 za 21 sekund. Pořádku ve výtiscích více různých projektů Vám zajistí dva směry výstupu tisku, včetně praktického zadního stohovače. Díky bezplatné technologii HP Designjet ePrint & Share můžete ze smartphonu nebo tabletu (Apple® nebo Android™) či notebooku tisknout téměř odkudkoli. Model T2530 lze také zvolit v provedení s výbavou PostScript.

Bližší specifikace HP DesignJet T2530 zde.
 
 

HP Designjet Z2600 a Z5600: Vhodné pro copy shopy, retailové řetezce, menší poskytovatele tisku, GIS


Zařízení nabízející nejvyšší kvality tisku, přesto s jednoduchým ovládáním. Jedná se grafická zařízení. Nabízí tisk plakátů, roll-up bannerů, pláten, informačních systémů, map a technických výkresů. Nabízí tisk pomocí přímého chromatického červeného inkoustu pro ty nejpůsobivější výsledky. Snadné použití díky intuitivního ovládání pomocí přehledného dotykového displaye. Díky HP 6-ti inkoustového tiskového systému nabízí radikální snížení nákladů na tisk. Navíc model Z5600 nabízí možnost využít k tisku dvě role a expresní tisk pomocí one-click povelům a chytrému přepínání rolí.

Bližší specifikace HP DesignJet Z2600 zde.
Bližší specifikace HP DesignJet Z5600 zde
  
Zjistětě, kolik starostí ušetří vaší firmě pronájem kompletního tiskového řešení, včetně služeb. Kontaktujte nás pro nezávaznou nabídku na míru: csf@csf.cz, 495 533 495, 606 630 421
 
 

 

CSF, s.r.o., Střelecká 672, 500 02 Hradec Králové
tel.: +420 495 533 495, fax: +420 495 532 198, mobil: +420 606 630 421