Tiskněte bez starostí

Pronájem zařízení se v současné době stále více prosazuje jako způsob rychlého a komplexního řešení provozu kancelářské a výpočetní techniky.

Potřebujete tisknout, kopírovat nebo skenovat velkoformátově?

Nabízíme program, který Vám umožní tento problém řešit ihned a bez nutnosti uvolnit poměrně vysokou částku na nákup potřebného vybavení. Zajistíme, že se nemusíte starat o údržbu, servis nebo příslušné opravy ( na zařízení je celou dobu pronájmu zajištěn záruční servis v místě instalace), o nákup provozního materiálu ( dodávky inkoustu, hlav, opotřebitelných dílů jsou rovněž součástí nájemní smlouvy). Stačí tedy, když založíte svoje tiskové médium a Vaše nápady mohou být okamžitě vytištěny. A to vše za předem sjednanou a pevnou částku. Navíc, po ukončení pronájmu máte možnost si toto zařízení za předem domluvenou zůstatkovou cenu ponechat a dále provozovat – nebo smluvní vztah obnovit a získat tím nové zařízení s parametry, které budou vyhovovat Vašim aktuálním požadavkům.

Jaké výhody Vám nabízený program velkoformátových zařízení HP přinese:

  • Získání nového, moderního a spolehlivého velkoformátového tiskového nebo multifunkčního zařízení HP Designjet
  • Řešení, které je optimalizováno pro Vaše požadavky, s důrazem na výkon a objem tisku
  • Získáte výrazně nižší komplexní cenu výtisků – od 20 Kč/m2 – při špičkovém černobílém i barevném tisku
    a za použití originálního spotřebního materiálu výrobce
  • Provozujete zařízení, které je kryto plným záručním servisem výrobce
  • Dodávka zařízení je provedena „na klíč“ a to včetně zprovoznění a zaškolení obsluhy
  • Náklad na provoz zařízení je nákladem provozním
  • Po ukončení smlouvy lze zařízení odkoupit za zůstatkovou cenu
  • Nabídku přesně odpovídající Vašim potřebám, za předem jasnou měsíční sazbu

 

Nabízené řešení, které program nabízí:

 

HP Designjet T920 a T1500: Vhodné pro menší a středně velké firmy

 
Modely T920 a T1500 vytvořené na základě zkušeností a požadavků ze studií architektů, konstruktérů a geografů, nabízí snadný přístup k výtisku a lehké zakládání rolí zepředu, průhledové okno umožňující rychlou kontrolu tisku s intuitivním a pohodlným ovládáním. Jejich předností je mimo jiné možnost zaslání až 50 kopií do stohovače v různém formátu (A4-A0), které jsou následně srovnané a nachystané pro další manipulaci. Obě zařízení nabízí velice rychlý tisk s vysokou kvalitou a přesností, s vysokou věrohodností barevných odstínů i odstínů šedé. Díky virtuální paměti a podpoře HP-GL/2 a PDF2 umožnují snadno zpracovávat složité soubory. Vyšší model T1500 přináší pokročilejší správu tisku a možnost využít dvě role tiskového papíru. Vestavěné síťové rozhraní a inteligenstnímu připojení k internetu Vám umožňují oba modely umístit tam, kde vám to nejlépe vyhovuje a všichni budou mít k jejich službám přístup. Umožňují Vám prohlížet a tisknout vaše velkoformátové projekty, i když nejste ve firmě, díky automatickému ukládání kopií Vaší práce do cloudu, abyste k nim mohli přistupovat prakticky odkudkoli. Umožňují tisk nejen z notebooku, ale i telefonu či tabletu se systémem Apple iOS nebo Google Android. Oba modely lze zvolit také v provedení s výbavou PostScript.

Bližší specifikace HP DesignJet T920 zde. Bližší specifikace Hp DesignJet T1500 zde.

HP Designjet T2500 eMFP: Vhodné pro střední a větší firmy s možností tisk, kopírování i skenování 


Hlavními přednostmi tohoto modelu je zrychlení pracovních procesů díky snadnému skenování, možností odesílání náčrtků a ručně upravených výkresy mailem. Dále okamžitému sdílení a správy obsahu - možnost skenování do síťové složky, na FTP, na jednotku USB nebo přímo do cloudu. Nabízí zvýšení doby provozuschopnosti: možnost tisku několik úloh na různé typy médií a v různých velikostech díky dvojici rolí a inteligentnímu přepínání rolí, které lze do zařízení snadno zakládat zepředu s možností využít různá tisková média - formátem i úpravou povrchu. Umožňuje vytvářejte výtisky formátu A1 za 21 sekund. Pořádku ve výtiscích více různých projektů Vám zajistí dva směry výstupu tisku, včetně praktického zadního stohovače. Díky bezplatné technologii HP Designjet ePrint & Share můžete ze smartphonu nebo tabletu (Apple® nebo Android™) či notebooku tisknout téměř odkudkoli. Model T2500 lze také zvolit v provedení s výbavou PostScript.

Bližší specifikace HP DesignJet T2500 zde.

Zjistětě, kolik starostí ušetří vaší firmě pronájem kompletního tiskového řešení, včetně služeb. Kontaktujte nás pro nezávaznou nabídku na míru: csf@csf.cz, 495 533 495, 606 630 421

 

CSF, s.r.o., Střelecká 672, 500 02 Hradec Králové
tel.: +420 495 533 495, fax: +420 495 532 198, mobil: +420 606 630 421